| kaileemckenzie a întrebat:

Ziceti-mi niste "metode" prin care sa cucresc un baiat...adica ce sa fac cand sunt pe langa el ca sa i se para ca sunt "irezistibila"? laughing

Funda kiss!

2 răspunsuri:
| bogdan72 a răspuns:

Mai, ca baiat e greu sa iti placa de o fata daca nu te atrage fizicul ei. Ca sa o spun pe fata, daca esti urata e cam greu. Ma rog, lasand asta. Aranjeaza-te cat sa te faca mai draguta, nu exagera si cel mai bine intrebi pe ceilalti baiteti daca cum li se pare ca iti sta cel mai bine (ca par, machiaj etc). Multor fete li se pare ca le sta bine nu stiu cum si de fapt e invers.
Daca vrei sa treci de partea cu fata, poti sa iti pui in valoare partile corpului prin haine, dar sa nu pari curva. Ideea ar fi ca pantalonii sa fie mulati foarte bine pe tine, eventual sa porti si un decolteu (in limite decente).
Dupa partea fizica, la partea emotionala sa stii ca depinde foarte-foarte mult de "gusturi" de la un baiat la altul. De exemplu mie nu imi plac fetele care exagereaza cu siguranta pe ele. Au impresia ca sunt cele mai bune de pe toata planeta (si chiar de o fi asa, atitudinea asta distruge orice fel de atractie in cazul meu). Oricum e bine sa fii sigura pe tine.
Pe urma, pana sa ajungi la chestiile emotionale e bine sa te gandesti despre ce sa discuti cu el, sa fiti prieteni bunicei... stii tu. E bine sa te porti natural, e cel mai simplu, dar daca stii ca ai anumite tendinte care deranjeaza sau plictisesc, ar fi bine sa incerci sa te controlezi.
Irezistibilul pentru baieti tine foarte mult de fizic, care, combinant cu o atitudine potrivita (in functie de fiecare), sau, daca vrei poti sa filmezi un sex tape si sa ii dai drumul pe internet laughing ) creeaza fata irezistibila.

| Anisoaraaaaa a răspuns:

Paii in primul rand nu tu il cucerestii pe el si el te cucerest epe tinelaughing).Tu il facii sa ten placalaughing).
Sii acum serios :1.aranjaza'te foarte mult astfel incat sa nu poata sa nu te observe macar.dar sa nu exagerezii.
2.Bagate cu el in seama.dar asta doar daca nu te baga el in seama primul..desii ma indoiesc ca nu o sa vina la tine el..depinde cum aratii.
3. Poarta'te naturall! cum estii tu zi de zii..nici un baiat nu merita sa te shimbi pentru el.
4.Intereseaza'te de muzica lui preferata ..de artistul lui preferat..de cei place lui si prefate interesata de asta.Sauu chiar faii rost de un loc chiar langa tine la un concert cu muzica lui preferata.
5. Daca nu merge nici una din astea(desii ma inoiesclaughing).du-te si vorbestei deschis despre ce simti tu.dar aii grija ca daca e gen golan maii bine nu ii spui asta.
Suucces!:*