| Mihai_Tibi_1999 a întrebat:

Cum sa ejaculez sperma, dar fara să fac sex sau sa ma masturbez? Cineva!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai o imaginatie extrem de bogata, s-ar putea ca in urma privirii anumitor scene erotice extrem de excitante si repetate si imaginandu-te pe tine ca protagonist sa reusesti sa ajungi la respectiva "performanta". Succes. big grin

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai nevoie de o fata super super bunaciune ca sa ti-o scoale si sa si ejaculezi din prima

| CristiDinBucuresti a răspuns:

î ti stă capul la prostii.

| mihai69 a răspuns:

Pune o tipă să îți facă sex oral!

| doctorandus a răspuns:

Prin electrostimulare.

| Emilian65 a răspuns:

Un asemenea fenomen se intampla la orice tanar incepator in ale sexului atunci cand face un preludiu prelungit cu iubita lui, atunci cand se excita prea tare in urma mangaierii iubitei in zonele intime, etc.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu m-am antrenat 8 ani pentru o asemenea performanta.
trebuie sa ai echilibrul complet intre corp suflet si minte ca sa reusesti un lucru asa de maret

| Divy a răspuns:

Dacă te abții din celălalte lucruri e posibilwinking

| ToKen a răspuns:

Meditezi.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

In mod normal, in timpul somnului ejaculeji chiar daca nu iti dai sesma.
Este normal

| Dvmasster1 a răspuns:

Nu te mai masturba doua luni si gandeste-te la niste țâțe. boom

| AlbertG a răspuns:

Du-te la scoala, nu mai sta de ejaculare

| Mihai_Tibi_1999 explică:

Va multumesc tuturor!

| SalamandraIubitoare a răspuns:

Cred ca e imposibil...Sau poate exista pastile, nu stiu