| anonim_4396 a întrebat:

Cand ma masturbez in loc sa ejaculez sperma, ejaculez urina.Ce fel de problema mai este si asta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Shiver a răspuns:

Asta inseamna ca de fapt nu te exciti asa cum trebuie si in loc de sperma care semnifica excitatia dai urina care e tot o excitatie dar mult mai mica. Deci nu te exciti cat e necesar.

| irrumator30 a răspuns:

Cati ani ai, Danutz? in primul rand

| Raptorz a răspuns:

1.Cati ani ai? 8?
2.De ce de masturbezi?
3. Daca da-i la laba de la 8 ani normal ca nu sa ejaculezi sperma deoarece n-ai ajus la pubertate...

| ANONIM5677654 a răspuns (pentru Raptorz):

Am 18 ani, si ma excit dar nu stiu de ce in loc de sperma ejaculez urina ce e asta? Dupa ce elimin toata urina ma excit dar nimic.Pot sa ma masturbez si 30minute in continu si sa fiu extitat si nu ejaculez sperma.E o problema cam jenanta.

| Raptorz a răspuns:

Consulta un doctor atunci. De prefelabil un doctor de familie.

| ANONIM5677654 a răspuns:

Am 18 ani dar nu stiu de ce in loc de sperma ejaculez urina.Am de multa vreme problema si am crezut ca poate nu am ajuns eu la pubertate dar acuma e prea de tot.Ma excit destul de mult dar tot urina ejaculez. Dupa ce ejaculez toata urina pot sa ma mai masturbez dupa si o ora ca nu mai elimin nimic.E o problema cam jenanta, poate stiti ceva legat de asta.