| Mariana_Moldovan_1968 a întrebat:

Cum sa excit un barbat fara sex oral cu el mai ales daca se excita mai greu? Se poate ca din cauza oboselii un barbat sa nu aiba erectie? Cu toate ca ne iubim f. mult se poate da-l inhibe ceva la mine si sa nu aiba erectie?

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

E posibil de la oboseala, pentru ca daca e obosit tare nu mai are chef de nimic...
Daca nu merge treaba mergi la farmacie si cumpara pastiluta albastra.big grin
Sau vorbeste cu farmacista, ea are experienta in orice domeniu, sigur va reusi sa te ajute.
Bafta!

4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Nu stiam ca decat prin sex oral poti excita un barbat. eu cred ca depinde de la barbat de la barbat,unii se excita mai uso,altii mai greu,in aceeasi proportie depinde si de fata, cat de atragatoare e si cum stie sa-si faca jocul. de exemplu eu am avut un iubit care se excita doar sarutandu-l (pe buze) incearca siferrite strategii, pana ii vei afla punctul forte. (urca-te pe el, saruta-l pasional si sa ai mana prin pantalonii lui, poate functioneaza) Bafta!

| raluk27 a răspuns:

Pastiluta albastrabig grin

| Mariana_Moldovan_1968 explică (pentru FreakyChucky):

Am citit o gramada de site-uri dar nu mi se pare ca sint raspunsuri concrete.Il poate face oboseala impotent pe moment?