| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac ca sa ma placa o fata din clasa la mine adica din clasa a 3-a imi place de ea eu nu stiu daca ea ma place m-a placut la gradinita dar acum nu cum sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Desi mi se pare haios ar fi aiurea sa rad pentru ca toti trecem prin lucrurile astea la momentul specific in viata. Vorbeste cu mama sau cu tatal tau astfel incat sa te poata ajuta. Cumpara-i o cutiuta cu bomboane sau o floare (daca nu stii ce ii place mama ta iti poate fi de ajutor). Si intr-o pauza poti merge frumusel la ea si ii spui ca i-ai luat ceva si ii oferi. Si o poti pupa frumusel pe obraz (atentie: daca iti da voie) si ii spui ca iti place de ea, ii zambesti si o intrebi daca si ea te place.
Incearca si apoi revino cu un comentariu si spune-ne cum a fost happy.

5 răspunsuri:
| consilierultau001 a răspuns:

Ia puneti voi mana si invatati si lasati sexualitatea si prieteniile

| CD16 a răspuns:

laughing))))))
Clasa a 3-a?
REALLY?
Du-te vere la ea acasa si joaca-te cu papusile ca internetul asta iti strica viata! laughing

| melittlelioness a răspuns:

Te duci la ea si ii pui mana pe poponet si ii dai o acadea... apoi ii vorbesti de ponei si caprioare(si da, ii poti canta si melodia lui CRBL Petre)
si astea fiind spuse ii citesti un basm si gata...a ramas gravida si faceti casatorie imediat dupa, si traiti fericiti
MErry CHRistmas

| Patricia13BlackCat a răspuns:

Serios? Din clasa a 3-a?
Multa Bafta big grin big grin big grin happy happy

| isee a răspuns:

Daca te-a placut la gradinita, off doamne laughing sunteti aiurea voii copii... avand in vedere ca in clasa a 3-a la 9 ani sau cat ai tu nu cred ca esti asa de orgolios, intreab-o daca te place, la 17-18 ani, in caz ca iti mai amintesti evenimentul, ve-ti rade despre asta sau cine stie ve-ti fi impreuna laughing. Succes big grin