| HaHaHaProduction a întrebat:

"imi place mult de o fata, am 12 ani ea e timida si eu la fel o prietena de a iei mi-a spus ca m-a placut dar la gradinita, ce sa fac? la placut pe unu de la mine din clasa acum nul mai place?"

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Daca te-a placut la gradinita, e clar... Sari pe ea!

| Cretaker a răspuns:

>m-a placut dar la gradinita

lol.

| DorelSudoru a răspuns:

Mdea 12 ani nici eu nu-s prea mare dar nu ma bag in chesti din astea in primul rand in ce clasa esti ar trebui sati vezi de scola(eu sunt intra 8a si crede-ma ca nu-mi trebuie p***e deocamdata) Va zic tu caracterizezi sentimentul de iubire prim atractia fizica(cand zic asta ma refer ca e draguta etc etc) las-o mai moale sau las-o de loc da-mi pm daca vrei sati zic niste site-uri care s-ar putea sa te potoleasca laughinglaughing xD

| G0oLaN a răspuns:

Angeline! soro nu e bine ce zici pentru ca de la varsta asta.winkinginepi sa dezvalui ce e legat de o fatawinking asa ca numai zice tuwinking du-te frate la ia si spune-i ce vrei de la viatawinking! du-te si spune-i ca vrei sa stai cu ia ca iti place de ia si daca vrea sa stea cu tine!

| DoarUnCopil a răspuns:

Cumpara-i o papusica si sigur o sa te placa. daca nu o sa te placa nici atunci...mai cumpara-i una rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ce spui eu am 13 ani jumate si tot de la varsta ta am inceput sa ies si toti mi-au zis sa fac ce ma trece capu acum cu fetele sa experimentez sa fad reactile lor acum am experienta si le invart mintile asa cum vreau eu deci asta iti zic si tie sa faci ce crezi tu ca e mai bine sa te duci vorbesti cu ea o inviti undeva vorbesti cu ea faci ce iti trece prin cap bafta!

| laurette a răspuns:

Eu zic sa te duci la ea si sa ii spui ce simti... daca stai si astepti sa vina totul de la sine nu rezolvi nimicwinking

| Maria_1576 a răspuns:

Incerca sa vb cu o prietena buna de a ei.Stii de ce? Ca daca ea te-ar place prietena ei te-ar spune si eu ma tot 12 ani si sunt deja inragostita. Unii oamneni mari si prosti cred ca mai sunt vremurile alea de cand erau ei micci ca cand se uita o fata la tine sa intri in pamant.Nu nu mai este asa.Trebuie sa-ti iei inima in dinti dca nu vrea sa-ti zica prietena ei adevarul.Nu mai fi chiar atat de timid.Deja ai 12 aniwinking