| Analya a întrebat:

Cum sa fac gelos un baiat? pe mess... dati-mi idei de status-uri care la voi au functionat happy Raspunsul care functioneaza primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| reanu a răspuns:

Te.ai gindit totusi ca acel baiat poate nu e gelos indiferent ce ai face? :p

6 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/

Ai aici cate vrei. :*

| ProjectJackpot a răspuns:

Simplu! Chiar stupid de simplu.
Scrii la status : "Mihai (sau orice alt nume fictiv de baiat), cand intri da-mi un buzz, trebuie sa vorbesc ceva important cu tine"

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Poate iti aduce mosu igg laughing

| Anxx a răspuns:

Cel mai bine combina-te cu cineva la misto si pune-ti poza la av cu el cand te :* asta chiar va merge daca vrei sa l faci gelos cu adevaratlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau scrie "Te iubesc..." si scrii un nume e mult mai simplu decat a aleia laughing

| Razvan_2481 a răspuns:

:p