| voicuadelina a întrebat:

BUna TPU! Dati`mi un status de mess care sa se potriveasca cu povestea de mai jos.

Sunt impreuna cu un baiat, il iubesc, e totul epntru mine. Dar imi place si de un coleg de clasa. Colegul de clasa este pe mess iar iubitul meu nu are internet.

Vreau un status sa il fac gelos.

P. S. Asi vrae sa fiu cu colegul de clasa happy[ nu am criticati] sunt foarte nefotarata dar am multe sentimente.
vreau un singur status
FUNDA

Răspuns Câştigător
| romanyta a răspuns:

Mi-a fost dat să iubesc de două ori în viaţă: prima oară te-am iubit pe tine, dar a fost o greşeală şi a doua oară este că încă îmi iubesc greşeala…

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Momentan in doua relatii...curand va ramane una...laughing

| deyutza_9162 a răspuns:

Dragostea nu are nevoie de cuvinte, insa cuvintele au intotdeauna nevoie de dragoste. Te iubesc!

| Licuriciu_Laura_1991 a răspuns:

"ce sa faci cand o floare iubeste doi trandafiri?:"incearca!

| ralukaandreea a răspuns:

Dragostea e ca un bazin in care cad prosti...eu am fost impinsa acolo laughing

| ralukaandreea a răspuns:

Dragostea e ca un bazin in care cad prosti...eu am fost impinsa acolo happy