| Leonardo111 a întrebat:

Cum sa fac sa fiu preferata profei de sport? la scoala facem basket si sunt cea mai buna pentru ca pe mine mereu ma alege ca exemplu le spuna fetelor sa faca ca mine ma incurajeaza mai tot timpul credeti ca sunt preferata ei? daca credeti ca sunt dati totusi raspuns la intrebarea cum sa fiu preferata profei de sport multuemsc dau funda si scuzati categoria dar aceasta e cea mai cautata si la celelalte rubrici nu prea mi se raspunde la intrebari.

Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

Ii duci un buchet de flori (cu un cadou) si discuti despre olimpiadele de sport la care ai putea sa participi tongue asa se face succeswinking

1 răspuns:
| Cath17 a răspuns:

Mbaa.oh go on buchet de flori oh go on. doar nu esti indragostita de ea. [vladutzz] Deci. eu fac handbal de 3 ani. si profa` de sport mereu le spunea fetelor si baietilor sa fie atente cum fac eu.fiind sportiva si alea alea.oh go on ff mult am comunicat cu profa` ii spuneam de antrenamente, de campionate, de turnee, de cantonamente. iar ea spunea sa am succes si sa merg mai departe.si tu ar trebui sa faci la fel love struck Bafta! love struck