| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca mediul in care noi traim, nu influienteaza viata noastra sociala?raised eyebrowsscuzati categoria. dar e cea mai cautatahappy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da, in primul rand cel mai mult conteaza interesul parintilor in educarea copilului. Daca nu ii acorda atentie si il lasa sa isi faca de cap va ajunge pe drum rau, daca este educat cum trebuie va iesi un AS din maneca, pe langa acest fapt in viata nu e important sa ai cine stie ce studii sau doctorat, conteaza sa fi om bun.

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Dalove struck mai ales cea sexualalove struck

| Dash a răspuns:

Da, absolut.

| mgtow a răspuns (pentru Dash):

Madutza001 iti zice sa motivezi raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Motivati-va raspunsul...

| Dash a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, cred ca din raspunsul meu s-a inteles exact invers. Dar sunt de acord cu faptul ca mediul in care traim ne influentiaza viata sociala.
Deci o poate influenta in mod pozitiv sau negativ. Depine de familie, anturaj, etc. Copilul este influentat de altii si ii va influenta pe altii la randul lui.