| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac un băiat sa fie cu mine dacă cineva mi-a zis ca si el ma place dar nu vrea sa fie cu mine? adica faza e ca eu m-am sarutat cu el pentru ca eram putin ametiti. dar eu chiar il plac si chiar vreau sa fiu cu el. Dar el a zis ca prietenul meu este ff depresiv dar eu acum nu mai sunt cu ala pentru ca m-a parasit din cauza fazei din acea noapte cand m-am sarutat in fata lui cu ala. Dar ce nu stie ala e ca eu sunt mult mai depresiva decat fostul meu prieten. si daca imi place de un tip nu renunt asa usor la el crying. Deci ce sa fac ca sa il fac sa fie cu mine? sad

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Afla de la acelasi "cineva" care este motivul pentru care nu vrea sa fie cu tine si fa motivul praf!
Arata-i ca esti singura si provoaca-l la o discutie vesela si eliberatoare,eventual un adevar si provocare integrat in discutia respectiva nu v-ar strica!
Si uita pana si de existenta cuvantului "depresiv",baietii urasc tristetea si tragedia greaca!
Apropie-te glumind, vioaie si proaspata de el!
Te-a sarutat o data si nu-i va lipsi deloc cheful s-o mai faca inca o data, daca stii sa te apropii inteligent de el!
Mult noroc!

1 răspuns:
| elutzika a răspuns:

Vorbeste cu el deschis prima data ca niste prieteni foarte buni iar dupa aia batei apropouri cum ar fi (azi chiar te`ai imbracat fain bine tu esti dragut in fiecare zi dar ce sa mai zic si eu.) tot felul de chestii de genu fi tare si nu te pierde cand vorbesti cu el.

Bafta.:*:*:*