| giuliaTRC a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa ii para rau ca ne am despartit, nu me am despartit pentru ca nu ne iubeam doar ca nu mai puteam din cauza amicilor etc sai deci cum sa fac sa ii para rau "am ramas prieteni" dar sa moara de ciuda dar fara sa umblu cu alti baieti

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Comporta-te cald si dulce ca si cum ati fi inca impreuna,fara sa-i permiti,insa,nici o apropiere, fara atingeri, pupici etc.Razi,fii bucuroasa cand il vezi, nu-i promite nimic si in loc de DA invata sa spui POATE...

2 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Atata timp cat nu s-a atasat de tine si nu a simtit nimica pentru tine, degeaba te strufoci. O sa-l doara-n cot. Daca tine catusi de putin la tine, cu indiferenta o sa-l faci sa-l doara.

| adee_8962 a răspuns:

Pai in niciun caz nu incerca sa fii indiferenta sau sa-l ignori sau alte chestii thinking Incearca sa fi mai... "lipicioasa" aadik sa vbesti frumos cu el, sa va intelegeti bine, sa-l asculti cand are ceva pe suflet si sa`si dea seama ca tu chiar tii la el si ca ar fi fost mult mai bine daca ramaneati impreuna pentru ca v-ati inteles super bine si nu conteaza ce spun prietenii. Daca intre voi totul e bine nu ar trebui sa influenteze restul din`afara relatia voastra Sau daca totusi puneti la suflet ce zice lumea stati mai.restrasi,mai pe ascuns
Bafta:*