| BeByTzZa a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu un sfat. Acum ceva timp am cunoscut un baiat de 24 de ani si am fost impreuna o saptamana, eu avand 15 ani mi-am dat seama ca e diferenta prea mare si ne-am despartit. am ramas prieteni, au existat certuri intre noi. dar ne-am impacat [ ca amici ]. pana intr-o buna zi cand a cunoscut-o pe mama. mergeam intr-o deplasare, la meci, si i-a cerut mama numarul de telefon, pentru ca ma daduse in grija lui. si acum cand ne certam o tot suna pe mama straight face de exemplu azi m-am intalnit cu prietenul meu care mi-a cumparat un buchet de flori..cand am ajuns acasa imi zice el pe facebook ca iubitul ma inseala ca avea un buchet de flori, i-am zis ca erau pentru mine a zis ca mint oh go on dupa toata treaba asta a sunat-o pe mama sa-i spuna ca umblu cu baieti care se drogheaza, ca beau si alte chestii straight face nefiind adevarate. i-am zis ca nu il mai suport, sa moara odata ..si a zis ca o sa fie cosmarul meu pentru toata viata straight face
Oare pot face ceva, sa depun o plangere la politie, ceva.?

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Spune-i mamei tale cum sta treaba. Trebuie sa stie ca un om te hartuieste moral si nu e bine.
O sa te inteleaga si sa iti dea dreptate. Doar esti fiica ei!

1 răspuns:
| DnFn a răspuns:

Plangere la politie pe ce motiv? Vorbeste cu mama ta sa ii stearga numarul si sa numai vorbeasca cu el. Explica-i ca ai fost cu el si te-ai despartit pentru ca ai considerat ca e prea mare si acum vrea sa iti faca probleme, nu te lasa in pace deloc. Bafta! happy