| Andreiu68 a întrebat:

Eu am 18 ani si iubeam si iubesc o fata de 15 ani.Am vrut sa fie ceva intre noi, dar nu se putea, nici nu imi acorda atentie, dapai sa ii spun ca vreau o relatie cu ea. Fata la un momentdat s-a combinat cu ce-l mai bun prieten a meu.Intr-un final ei s-au despartit si nu am mai vazut-o prin cartier pe aceasta fata. Azi eram afara cu un baiat si el mi-a aratat niste poze cu tatuaje pe telefon si cand a dat sa schimbe poza avea 4 poze cu fata pe care o placeam in bikini.Cand am vazut ce mai puteam sa zic, am ramas..mai ales ca stiam ca fata e cuminte tare. Eu chiar o mai iubesc pe aceasta fata, dar ea nu vrea nimica cu mine, stiu sigur..As putea sa fac ceva sa fie cu mine sau nu se merita..Sa o,, corup" daca nu vr sa fac ceva cu pozele( publice) etc, dar nu sunt genul sa fac asa rau... Ceva sfaturi? Sa o las balta sau? Cu pozele ce sa fac? Le sterg si,, las si fata". 2 prieteni de-a mei au pozele cu ea, si 3 prieteni stiu de ele, de vazut nu stiu nimica.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dragoste cu de-a sila nu se poate. O relatie se naste doar in momentul in care exista atractie sentimentala si aceasta in mod obligatoriu trebuie sa fie RECIPROCA. Pe de alta parte, detinerea si distribuirea de material cu tenta sexuala sau pornografica cu o minora se pedepseste.

| Emilian65 a răspuns:

Daca esti un baiat inteligent, ignora pozele pe care le-ai vazut si las-o sa-si faca de cap cu cine vrea. Spun asta ca ea nu merita sa aiba un baiat linstit, ca tine.

| kiv1990 a răspuns:

Pai dacă corupi, Riști PINA la 2 ani de închisoare. In plus la 15 ani sa faci tu poze goale pe telefon străin. Bai nu-ți trebuie ți-e așa curva. Eu după ce m-a întâlneam cu prietena mea 4 luni aflasem ca a fost fotomodel, si oricum n-a avut așa poze si mai ales pe la 15 ani

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

1. Nu cred ca fata e asa cuminte. Poate când se afla într-o relație intima, se transforma și ea un pic. Ori ce fata dorește sa fie admirata.
2. Daca nu vrea nimic cu tine, de ce mai stai după ea?
Chiar dacă ai primi elixirul magic care sa o facă sa fie cu tine, cat crezi ca va dura.
Daca doua persoane au ceva în comun, se unesc și au o relație. Daca nu au nimic în comun, nu se unesc. Este foarte simplu. Cauta alta fata. Eventual mai aproape de vârsta ta (și pentru a nu face cu suspendare și pentru a avea mai multe lucruri în comun cu ea)

| cristina4556 a răspuns:

Nu incerca cu „coruptul", mai rau faci..eu zic sa nu mai incerci daca ea nu vrea nimic. Poate daca incerci sa vorbesti deschis cu ea si sa ii spui cam tot ce ai pe suflet. Vezi ce zice si dupa aia iti dai singur seama ce ar cam trebui sa faciwinking