| simyka a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa ma placa? sfaturi...pLz

4 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Buna. In primul rand afla daca si el te place putin de tot si daca te place ii spui, dar sa nu-i arata k-ti place mult de tot de el ca dupa o sa faca ce vrea.si daca nu te place,fa rost de numarul lui de telefon, afla ce-i place si dupa vorbesti cu el despre chestiile alea, ii zici ca si tie iti plac aceleasi lucruri.iesiti la un suc si vorbiti mai multe. dragoste cu forta nu se poate si chestii de astea.bla-bla-bla.da totusi daca iti place de el nu ai ce sa faci.1.fii matura(baietii sunt inebuniti dupa fetele cuminti)2.salutal mereu 3.fii draguta(nu stii cum? pai nul jicni.zambestei si radei la orice gluma oricat de proasta ar fi.etc)4.iai apararea(cateodata)5.ehh.punctul asta e mai greu si trebuie sa ai un avANTAJ in plus:ai o prietena cea mai buna? el are? sunt combinati? daca da roag-o pe fata sa te ajute in combinatie cu tipu ala de care iti place.ei bine.succes.incearca sa imi asclti sfaturile mai ales alea:1, 2,3, 4 5 e mai dificil.bafta la agatat!

| simyka explică (pentru madyddd):

Mersi ...mult, o sa mai apelez la tine!

| madyddd a răspuns (pentru simyka):

Sigur, daca ai nevoie de ceva voi fiu mereu disponibila. kisskisskiss

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Intai NU vorbi despre vedete feminine. apoi ai putea incerca sa-l saluti, sa schimbati nr de telefon, intreaba-l ce-i place si incearca sa gasesti chestii in comun cu el. daca nu ai, ei, succes!