| dianamik22 a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa ma sarute? sau mai bine zis sa ii arat ca vreau sa ma sarute...dau funda la cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Il intrebi...,, ba sti sa saruti,,?, iar el o sa zica,, DA,, atunci ii spui,, da o proba pe mine,, iar daca intreaba de ce, ii spui ca ai auzit de un concurs si vrei sa participi cu el si uite asa mai exersati si voi

| anonim_4396 a răspuns (pentru clauss):

Foarte tarelaughing)

13 răspunsuri:
| MicutsaRu a răspuns:

Poi daca chiar vrei sa te sarute si el nu is da seama du-te tu la el.big grin Ii mai simplu decat sa te complici...

| sebysebyca a răspuns:

Ridici coada!

| anonim_4396 a răspuns (pentru sebysebyca):

Buna astalaughing))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clauss merita fundawinking

| Apocaliptic a răspuns:

1)Cand sunteti singuri vorbeste cu el din ce in ce mai romantic si apropriete din ce in ce mai mult cu buzele.
2) Cand o sa fiti FOARTE fericti(la o petrecere sau cand castigati/castigi ceva sarutal, dar sa fie un sarut rapid.

| plosnitapufoasa a răspuns:

Pur si simplu ii iei limban gura si gata.

| elenusa12 a răspuns:

Foarte simplu, cand vorbiti rogi o colega sa vina si sa te impinga ca sal saruti daca ii va place va raspunde cu alt sarut.
sau poti sa ii spui ca iti place de el si apoi imediat sa il saruti repede si sa pleci, daca i-a placut urmatoarea zi te va cauta. love struck

| Diano4ka1 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii spui ce simti ce iti place in el sa ii spui ca il iubesti cu adevarat. Dragostea e super.

| Ane899 a răspuns:

1)Cand sunteti singuri vorbeste cu el din ce in ce mai romantic si apropriete din ce in ce mai mult cu buzele.
2) Cand o sa fiti FOARTE fericti(la o petrecere sau cand castigati/castigi ceva sarutal, dar sa fie un sarut rapid.
3)Lauda-i hainele, cu toti stim ca ne place sa fim laudati.
4)Daca vedeti un cuplu care se saruta spune-i:uite e atat de frumosce pacat ca nuputem si noi
5)spune-i ca vreti sa va sarutai sau fa tu prima pasul!
bafta!

| kellykellyfofo a răspuns:

Uita-te in ochii lui apoi uitate spre buzele lui.O sa isi dea seama ca il placi si ca vrei sa te sarutewinkingFunda?:X

| aceanimeni a răspuns:

O vreme nu prea mai vb si pari gînditoare si el te întreabă dc iar tu ii zici ca te gândeai cum ar fi să vă sărutaţi si îţi imaginai cât de bine sărută. Dacă ai avut un iubit cu care te sărutai si el ştie asta e si mai bine. Ii zici ca ţie dor de saruturile cu el si te întrebi daca si el sărută la fel de bine si etc etc etc