| tanniusa a întrebat:

Bunaaa! De ce un baiat stie sa sarute si o fata nu? raspuns va rog

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Stiu si fetele numai ca cele care nu au sarutat nu stiu, putin cate putin se invata multe in viata.

3 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Sunt si baieti care nu stiu sa sarute oh go on crede-ma ca am intalnit cativa oh go on

| oAndyy a răspuns:

Nu este adevarat! Unde ai auzit asta? Oamenii sunt diferiti. Exista si baieti care nu stiu sa sarute si fete care stiu sa sarute.
Funda?

| kristy a răspuns:

Se afla in strucura genetica a fiecarui barbat( ptiu, ce mandru ma simt :-) )