| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa ma sarute?

39 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, lasa-l pe el sa faca primul pas, dar da-i de inteles ca iti doresti sa il saruti, si asta o poti face aratand-ui prin gesturi, apropie-te de el, fa-l sa te doreasca, dar daca e prea timid atunci fa tu primul pas ca nu cred ca te-ar refuza.happy

nony
| nony a răspuns:

De ce trebuie sa-l faci? Saruta-l tu.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Saruta-l!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Apropiete de el ia-l in brate strangel asa bine bine de tot uitate in ochii lui si ar fi chiar prost daca nu te-ar sarutalaughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Dar tu ce ai? tu nupoti s il saruti pe el?:p

| snepy a răspuns:

Foarte simplu draga anonima
stai cu el, si il saruti happy daca nu vrei sa il saruti tu, stai pe langa el si o sa simta el momentul sa te sarute

| sorin a răspuns:

Saruta-l tu pe el.

| rap4life a răspuns:

Ia-l de cap si baga-i limba-n gurahappy
nu astepta, fa-o tu prima...

| mariobros a răspuns:

In primul rand trebuie sa faci cunostinta cu el, sa va cunoasteti putin (se poate si fara), ia-l in brate si nu-l lasa sa se dumireasca ce se intampla cu el si saruta-l cu foc, o sa-i placa; baietii cred ca ei trebuie sa faca primul pas, da poti sa le-o iei inainte, ca nu se suparawinking

| madalin094 a răspuns:

Saruta-l tu!

| pandi a răspuns:

cred ca cel mai sigur ar fi sa treci u prima la actiune...saruta-l tu. dar daca nu ai curaj n sh...fii mai apropiata de el(ia-l de mana ...sau ceva de genu'), da-i de inteles ca asta vrei...eu zic ca daca il iei de mana de exemplu si daca lui ii place catusi de putin de tine va trece singur la actiune (k nu cred ca e atat de prost incat sa nu isi dea seama ca il placi)laughing

| ---droid-kid--- a răspuns:

Ia'l de cap si mozoleste'llaughing

| spin a răspuns:

Fa-te k ii spui ceva mai de aproape...apropiete...inca un pic... un picut... ups. tea sarutat ellaughingwinking...vezi cat de simplu etongue

| spin a răspuns:

Daca nu vrei sa para k ai vrut si tu procedeaza la fel, dar spunandu-i ceva... orice... o minciunalaughingwinking...
daca nu te sarutalaughing...play with mewinking...and will seerolling on the floor

| Spidi a răspuns:

Cum faci sa vezi daca mai esti virgina

| Cheroll a răspuns (pentru Spidi):

Faci un test de virginitate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca mai intai sa te apropii de el, apoi sa faci tu primul pas, ar fi bine sa ii pui mana dupa gat, sau sa il iei de manatongue, el o sa fie destul de istet sa te sarute te asigurwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai fi si tu mai dracusor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai simplu e sal saruti tu dar daca mai ai timp de astepta stai dupa el dar mai bine sarutal tu daca el ie mai timid

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e aiurea.stiu sentimentu asta si cred ca cel mai bine e sa faca el primul pas. daca il faci tu s-ar putea sa interpreteze gresit ce vrei tu de fapt. dai de inteles ca iti place de el.doar atat:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa il faci.[laughing]
Saruta`l uh[smug]
Apropie`te ushorh d el[smug]
Si saruta`l ushorr[; x]
cared ca ar fi inkantat de asta[big grin]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu crd ca ar trebui sa il saruti doar daca si el te place nu asa cum iti vine tie pentru ca s-ar putea sa nu te placa( s-a mai intamplat) si atunci nu cred ca ar fi prea bine pentru tine! daca esti mai tupeista sarutal si gata!:dbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei baietii saruta fetele pacalindu'le. De exemplu: iti zic ''vino sa-ti spun ceva la ureche''. Daca nu face pasul asta, fa'l sa aiba aceasta dorinta: excita'l cat mai mult sau fa'te pe placul lui... ok? Cat mai sexy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astepta sa te sarute el prima dar daca el te place si inca nu a facut-o sarutal tu prima.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te apropii si sal saruti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca trebee s procedezi ashhaa...:date pe langa el...si propuneti la toti prietenii sa va jucati ascunselea, voi doi va ascundeti intr-un loc privta si trebuie sa ai o privire fata de el care sa isi dea seama ca vrei sa il saruti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sh daca ii este rusine? ce o sa faca atunci? biata fata ce o puneti sa facalaughingy-o fi rusine mah...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tre sa te dai pe langa el si sa-i spui cat de mult iubesti in primul rand, trebuie sa iti placa ce ii place lui si sa faci ce zice el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi.depinde dka t place.big grin dka nu.sh vrei neaparat sa te pupe.mergi usor la el. i faci ca ochi`u il iei deoparte sh. fa u primul` pas.tonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai jucati-va adevar sau provocare si zii celui care intreaba sa il provoace sa te sarutewinking...merge am incercat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu uita-te in ochii lui, apropiete de el si ai sa vezi ca o sa faca el primul pas :-p