| Nathalie18 a întrebat:

Cum sa faci o persoana sa sufere daca ea afirma ca nu i pasa deloc? Faptul ca i- am zis ca nu vreau sa o mai vad are vreun efect asupra ei? persoana stia ca as face orice oricand pentru ea

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Daca nu ii pasa cred ca nu ii pasa.
Nu stiu daca poti sa faci un om sa sufere dar daca deja ai ganduri din astea legate de persoana aia mai bine nu o mai vedea in veci.Lasa omul in pace ca nu ii pasa si ai demnitate mergi inainte treci peste.

| mentholinks a răspuns:

Daca nu-i pasa de loc poti sa si mori ca tot nu o sa-i pese. Asa ca vezi-ti de treaba. Nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stie ca ai face orice pentru ea, stie automat si ca minti cand spui ca nu mai vrei s-o vezi, nu? Asa ar fi logic.