| lucy96rcl a întrebat:

vreau si eu niste statutusuri de la o fata pentru un baiat care a facut-o sa sufere j ea sa ii arate ca nu ii mai pasa de el. cele mai buna dau funda!

6 răspunsuri:
| Captoresque a răspuns:

Dar de ce trebuie să scrii ceva la status? Ignoră-l, bagă-l pe unde a ieșit și gata. Dă-l în pisici, că lui nu-i pasă de statusul tău din moment ce te-a făcut să suferi. Tu vezi-ți de ale tale.

Părerea mea.

| lucy96rcl explică (pentru Captoresque):

Nu este chiar asa
vreau sa simta si el ce am simtit si eu

| lucy96rcl explică:

Pai eu am fost cu un baiat si el in clasa a 8a j ne-am despartit dupa 6 luni...j un an nu am vb deloc, dupa aia el m-a cautat j a gresit si eu l-am iertat dupa aia asa facea de fiecare data pentru ca a vazut ca l-am iertat de fiecare data...

| Captoresque a răspuns (pentru lucy96rcl):

Știi ce l-ar durea pe el cel mai mult? Ignorarea.
Așa, îi arăți clar că nu-ți pasă. Îi ignori existența. Nu ai cum altfel să-l lovești mai rău decât arătându-i că-ți continui viața fără el și că tu nu suferi, că el nu face nici doi bani pentru tine.

| lucy96rcl explică (pentru Captoresque):

Da...dar totusi as vrea si niste statutusuri. daca vreti sa ma ajutati happy

| lucy96rcl explică:

Ma ajuta si pe mine cineva? sad sad