| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa faci sa umble fetele dupa tine

Răspuns Câştigător
| bluesky a răspuns:

Da ce crezi ca suntem noi, fetele, ca sa "umble" dupa tine?
Vezi, tocmai de asta nu "umbla" dupa tine, pentru ca imi pari a fi un cocalar obsedat!
Si scuza-ma, dar asa sunt eu, imi spun parerile!

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Le pui in lesalaughing. Sigur or sa umble dupa tinelaughing

| Sara2 a răspuns:

Stii cum sunt fetele, fizic frumos, ingrijit, trebuie sa arati bine sa ai bani si o sa umble toate, o sa te saturi

| Atotstiutorul a răspuns:

Parfum cu feromoni! ahahahahhahahahaha

| Sniper a răspuns:

Mai maturizeazate si dupa aia vorbim si despre asta (daca nu o s'o afli singur) oh go on

| Onetwthree a răspuns:

Mdea. u c crezi? ca noi, fetele."umblam" asa ca proastele dp orice si dp orice face? raised eyebrows mdea te inseli!