| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fiu mai sociabil,sa ma fac mai placut? Ce le plac fetelor in general, mai multe sfaturi pentru "agatat" daca se poate

7 răspunsuri:
| AlexyLuvvU a răspuns:

Renunta la emotii happy Atunci cand te comporti normal gasesti subiect de discutie cu orice fata. Pentru "agatat" nu exista o metoda, vine de la sine. happy

| h3r a răspuns:

Zic să încerci tehnici de agățat de la Fernando de la Caranșebeș. Și serios vorbesc, ne place, râdem de el până facem pe noi.

| grab a răspuns:

Daca ai peste 18 ani cauta pe google asa:

"manualul seductiei opencube"

o sa te asezi frumos pentru citit ca e de bagat vreo 2 ore. sper sa ramai cu ceva in cap happy

bafta!

daca ai sub 18 ani, termina-ti scoala intai. fetele evita copchii in general.

| NuMaContrazice a răspuns:

Fi tu insuti!

| Ichnat a răspuns:

Talentul de a "agata" cum zici tu nu se invata ci il ai in tine.

Daca treci de emotii si vorbesti corect in fata unei fete, este un inceput! happy

| Mirke a răspuns:

Iei un shot inainte si spui ce-ti trece prin minte, fetele apreciaza sinceritatea si originalitatea, dar nici sa nu te faci muci sa borasti pe ele, sunt putine care accepta asa ceva, dar sunt!

| daniela4853 a răspuns:

O fata vrea un baiat sincer, cu simtul umorului si cu bun simt in primul rand laughing restul depinde de tine. eu zic ca aceste calitati trebuie sa le aibe toti baietii ca sa fie placuti de o fata. restul difera la fiecare in parte :* succes