| Paul_Ruben_1998 a întrebat:

Cine poate sa-mi dea niste sfaturi pentru agatat fete?

Răspuns Câştigător
| LoVeIsMyAir a răspuns:

Nu o sa-ti dau sfaturi de genul: fii tu si o vei cuceri, pentru ca nu mereu functioneaza, dar o sa-ti spun ce le plac fetelor:
Le plac baietii care le asculta.
DOAR CURVELE PICA PE SPATE LA REPLICI DE AGATAT.
Sunt cucerite de baietii romantici.
Iubesc inghetata si ciocolata.
Nu trebuie contrazise.
Le plac baietii draguti.

4 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Spune-i asa" He frumoaso, bem o vodka?" sa vezi ce-o dai pe spate.

| h3r a răspuns:

Macho ce esti! De ce nu il intrebi pe Fernando'?
Totul consta in bunul simt si sa prezinti o infatisare draguta, agreabila. Nu sa fii mitocan si sa-i bagi 1000 de vrajeli.

| EUBMV89 a răspuns:

Sfatul meu este ca in primul rand sa fii respectuos si cu bun simt, fi dragut, incearca sa te imbraci cat mai frumos, nu injura, si mai intai sa te faci amic cu fata respectiva si dupa ce incepi sa ii cunosti cat de cat gusturile atunci poti incerca sa o ''agati''. Ai putea sa ii spui ca iti place mult felul ei de a fi sau ca iti plac ochii ei (buzele, parul, etc.), sa nu iti treca prin minte cumva sa ii spui ce fund frumos are sau chestii de genul, sau sa ii pui mana pe fund sau pe sani asa din prima (e posibil sa te trezesti si cu vreo palma).

| Ruffneck a răspuns:

Te duci la ea si ii spui:
-Hei, pisi, imi plac sprancenele tale apropiate.
-Oooo, dar vai si mie imi plac, saruta`ma iubire
Merge 100%