| Maria1678 a întrebat:

Cum sa-i arat unui băiat ca imi place de el? Vreau sa fie față in față, nu pe Instagram. Suntem in aceeasi clasă.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sărutai prieteni, va fi gelos și va vedea cât de mult îl iubești, fii metru în bratele altui bărbat, sa vadă cât de fidela ești, daca faci cont de only va vedea și el de ce ești în stare, deci îți va propune nunta

| Violleta2022 a răspuns:

Zambeste-i de fiecare data cand il intalnesti.

| Crackman a răspuns:

Vorbesti cu el si cu asta basta

| FredericChopin a răspuns:

Invita l la tine (si de acolo vezi tu ce faci) multa bafta succes

| capritzu a răspuns:

Stai pe langa el, el o sa observe ca il placi! o sa te duca acasa si gata