| EuAlaStrain a întrebat:

Cum sa-i atrag atentia unei fete pe care o plac? Si cum imi dau seama daca ma place? Funda happy

Răspuns Câştigător
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Salut
1)pai in primul rand,treci pe langa ea de multe ori
in alta zi,scoate telefonul cand trece pe langa tine,si cand trece inapoi zii "f*ck it!" sau ceva de genul,dar striga tare si nervos ca sa te auda
in alta zi,poti da peste ea accidental pe coridor
si apoi ceri idul de la un prt/o prt de a ei, si ii zici eu sunt tipul care a dat peste tine azi sau ceva de genul, apoi gasesti sub de interes comun si apoi vezi tu
2)pai daca te place,trece pe langa tine deseori, intoarce capul dupa tine, zambeste cand te vede
bft:*!

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cum iti dai seama? Dupa cum vorbeste cu tine, cum te priveste, despre ce aduce vorba, etc. Si sa-i atragi atentia : fa-i complimente, privest-o fix in ochi etc. happy

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu grăbi lucrurile.
Îşi poate schimba părerea despre tine şi nu asta doreşti.
Ia toate lucrurile uşor,treptat,pas cu pas...
Găseşte interese comune cu ale ei.
Fii interesat de ceea ce spune şi vino în faţa ei cu argumente solide,pentru a o susţine.
Fii lângă ea,atunci când are nevioe de tine.
Şi când vezi că lucrurile se vor schimba, atunci încearcă să îi spui.
Dar treptat, nu brusc.
Asta poate deregla mult lucrurile...
Succes!

| unnimeni a răspuns:

Baga-te in seama cu ea cu diverse pretexte. Daca va fi deschisa si va incerca sa te ajute, sigur nu te displace.
Bafta!

| noneee a răspuns:

Pai zambeste-i dulce,fa-i cu ochiu, chestii de astea subtile
dar sa nu t vada toata lumeabig grin sigur va fi cucerita, doar prin subtilitatebig grin bafta

| Ema1234 a răspuns:

Pai depinde. Daca esti tare si ai tricoul mulat, probabil poti sa-i faci cu ochiul si nici un zambet micut nu ar strica.Incearca daca esti un tocilar, sa-i explici ca o placihappysi ea daca ii place de tine, te va accepta, daca nu.infrangerea o sa doarahappy... funda?:*:*:**:

| smekeru44 a răspuns:

Wow Angel bv!

| fitzasitalent2011 a răspuns:

Arata-ti bogatiile daca se uita e in limba dupa tine laughing))))

| madutza17 a răspuns:

Daca o placi inseamna ca o si cunosti, cunoscand-o iti poti da seama daca te place sau nu, incearca pentru inceput sa fiti prieteni(amici), iar cu trecerea timpului ofera-i mici atentii si exprimati sentimentele fata de ea