| Doar eu_5952 a întrebat:

Cum sa-i fac un semn pe gat prietenului? Am tot incercat dar n-am reusit. Si sa fiti seriosi.

Răspuns Câştigător
| KisaTheCute a răspuns:

Simplu :cu buzele ( fara dinti, fara gheare ) pui buzele si tragi aer pe gura si stai ceva timp, dupa aia se alege cu o pata rosie in forma de buze laughing, sau cu ruj, un sarut mik cu buzele date cu ruj din acela ce e verde dar pe buze e rosu si nu mrge jos nici sters, sau, in cel mai rau caz, cu dintisorii, sau gherutzele laughing. Succes laughingrolling on the floor

14 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Eu l-am supt de gat cu buzele, dar cu putere, i-am facut o pata mov de zici ca a primit un pumn pe gat

| paramore a răspuns:

laughingdaca e chiar musai si nu se poate fara semn ia cutitullaughingramane semn garantatrolling on the floorsi app eram serioasasmug

| gabrielgypps a răspuns:

Musti usor si sugi pielea timp de cateva secunde. o sa iasa niste vanatai de toata frumusetea.

| Barbie a răspuns:

Cu o carioca permanenta sigur merge tongue

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Înseamnă că nu știi să sugi.
Mai exersează și după care încearcă din nou.

| Nimic special a răspuns:

Sugel bine.laughing) si baga dintii fara mila devil.

| Hata a răspuns:

Baga-i cutitul in gatbig grin

| NarcisSistul a răspuns:

Simplu big grin folosesti doar buzele. iti atingi buzele de gatul lui si tragi aer, da nu din plamani laughing. din gat asa.Eu am patit-o, da nu a durat 4 zile sau o saptamana... 2 saptamani straight face si in timpul scolii. a trebuit sa ma duc numai cu bluze cu guler si cu esarfe phbbbbt.sau cine ma intreba " am jucat paintball" happy

| galcionak a răspuns:

Sugee cu buzele bine cu timpul tii se va primi nu tii fie teama chiar si sa il musty succes

Răspuns utilizator avertizat
| Elena_Elena_2001_nOUR a răspuns:

Simplu' zău... Atingi buzele de gãtul lui după tragi aier și sugi. Dupa se face o pata mare și frumoasa

| Musca_Mirella_1998 a răspuns:

smugsmugsmugsmugsmug :* love struck

| sonya_5623 a răspuns:

Suge-l tare si eu cand i-am facut prietenului meu am bagat si dintii putinwhistling. la avut cam 4 zilebig grin