| verosweet a întrebat:

Cum sa-i spun iubitului meu ca tin la el fara sa para ca sunt stresanta? ajutati-ma.happy

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Atunci cand iubesti e cea mai mare bucurie sa te simti iubit. Nu e deloc stresant. Acum depinde si de personalitatea lui. Dai drumul la o melodie romantica, iti pui bratele in jurul gatului sau si il saruti si ii spui cat de mult il iubesti.

| nobody_9468 a răspuns:

La mine e inverslaughing. Nu-l iubesc, dar asa i-am dat de inteles si nu stiu cum sa repar greseala...hee hee
Suna-l, da-ti interesul, sari in gatul lui si asa isi va da seama ca te bucuri de prezenta lui alaturi de tinewinking. Aceste mici gesturi il va face sa realizeze ca tii la elwinking.

Bafta.

| Hombre a răspuns:

Demonstreaza-i nu-i spune.

| Filly_6570 a răspuns:

Crade-ma nu e nimic stresant in a-ti exprima dragostea. Daca el considera asa atunci e evident ca nu iti impartaseste sentimentele. Stresante sunt intrebarile hartuitoare cu caracter de neincredere, stresanta e gelozia excesiva si eronata, stresante sunt ideile gresit formate, aici trebuie sa ai grija.
Mult succes si cat mai multe dovezi de dragoste.

| BaByTzZa a răspuns:

Nu e nimic stresant ca sa ii spui iubitului ca il iubesti spune-i pur si simplu ca ai inceput sa tii la eltongue

| Sisuu a răspuns:

Pai demonstreaza-i! Spune-i ca il iubesti, Saruta-l mai des, imbratiseaza-l, alinta-l! Succes!