| Kim002 a întrebat:

Cum sa ii spun iubitului ca ma cam neglijeaza?

Funda

11 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Mie îmi place să spun totul direct când am o problema thinking Deci : " Ce s-a întâmplat? Mă cam neglijezi în ultimul timp. puppy dog eyes sad ".

| wolder a răspuns:

Explica-i frumos ca esti suparata si dezamagita ca el te cam ignora. intreaba-l ce parere are, poate el crede ca ti se pare.
spune-i ca il iubesti si de asta vrei sa stai mai mult cu el [asta daca chiar il iubesti]
spune-o cu calm si fata in fata intr-un mod de nerefuzatwinking

| h3r a răspuns:

„Dragă iubi cel nărod,
MĂ!
Cu mare durere-ncot ți-aș spune că m-am săturat de figurile tale. Dar ținând cont de vârsta mea și ioi mamă ce-o să mai plâng a 2-a zi, îți spun așa : ce simți în acest moment? Sau mai bine, ce-i în capul tău?

A ta copilă naivă, ( *completați numele dumneavoastră* ). Te iubesc.

| igrek a răspuns (pentru h3r):

Esti nebuna? Am dat apa pe nas cand ti-am citit raspunsul...

| h3r a răspuns (pentru igrek):

Pup să treacă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nu stiu ce este cu tine, dragul meu, dar pari preocupat de ceva iar eu ma simt stinghera, imi poti spune despre ce e vorba?"

| 1DeadMemories a răspuns:

Incepi cu :am gresit cu ceva? sigur o sa spuna :aaa? Simt ca nu mai suntem ca inainte, ceva parca s a schimbat.Ai probleme si ma protejezi, poate te pot ajuta.

Daca i alta la mijloc, sigur v a minti frumos laughing))))

| suntZeu a răspuns:

laughing) Ca sa fie interesant incearca sa fi compatimita la umomendat.Neglijeaza-l si daca iti reproseaza asta spune-i-o ca o iubita nevinovata care nu se simte protejata ca asa te simti si tu cand pe el nu il intereseaza de tine. Daca chiar ii pasa o sa ii ajunga unde mesajul tau

Daca nici nu remarca ca esti distanta cautati ceva mai bunwinking care sa te merite pentru ce emani tu

| Vögeln a răspuns:

In primul rand trebuie sa incepi cu: simt ca. Ma simt.
Pt ca daca incepi cu "ma neglijezi" ii reprosezi. Iar baietilor nu le place sa li se reproseze. Ii poti spune cand e mai linistit si clar cand sunteti doar voi doi.
Bafta!

| Mimzy a răspuns:

Pai ai putea sa te asezi langa el sa il tii de mana si sa il intrebi: "Hey, e totul bine? Pentru ca in ultimele zile te vad un pic distras...Ce s-a intamplat? Mie imi poti spune. happy" Si apoi sa incepi sa il strangi de mana si sa te uiti adanc la el, chiar daca el nu se uita la tine. Dupa o sa observe ca te uiti la el, o sa se uite si el la tine si crede-ma.Contactul vizual face povestea sa continue laughing Succes! Sper va tina relatia! :*

| Raul5765578 a răspuns:

Neglijeajal si tu ia vezi cum reactioneaza