| Fotb4li57u a întrebat:

Cum sa-i spun unei fete ca o plac?

Răspuns Câştigător
| Roland21 a răspuns:

Mai baiete, asa ceva nu se spune.Trebuie sa ii dovedesti, nu are nevoie de cuvinte goale.Primul pas e sa te bagi in seama cu ea, apoi stabiliti sa iesiti pe afara prin oras si dupa vedeti voi.In orice caz incearca sa fii vesel, sa o faci sa zambeasca, sa fii manierat si va intelege singura..chiar din momentul in care o inviti in oras singura cu tine.Trebuie sa lasi totul sa decurga de la sine, mai trebuie sa lasi si o doza de mister, astfel incat ea sa se intrebe:oare ma place sau nu cu adevarat? Daca ii oferi totul pe tava se plictiseste repede..DECI IN NICIUN CAZ NU-I SPUI IN FATA.

5 răspunsuri:
| VampireBlood a răspuns:

Poti sa ii spui in fata sua sa-i dai de inteles, gadiland`o, zicandu`i glume. Poti s`o iei in brate...

| Andreea9595 a răspuns:

Fetelor le place ca baietii sa faca primul pas. Poti sa o spui in fata (daca te simti in stare) sau poti printr-un mesaj, dar nu trimite pe altcineva! Cel mai bine este direct.

| ninjaturtlesleonardo a răspuns:

Nu-i spune, arata-i.

| Ðoolke_Myhaela_1985 a răspuns:

Trebuie sa ai curaj si sa fii sincer mereu cu ea.Te duci langa ea si ii spui pot sa iti zic ceva important si ea o sa iti zica da sau nu(dar mai mult da o sa iti zica s sigura)Si ii spui te plac foarte mult si as vrea sa fiu cu tine. Funda? SUCCES (sper ca t-am ajutat)

| Adela898 a răspuns:

Du-te la ea si intreab-o daca vine cu tine pana la magazin(daca zice da e bine)Pe drum spre magazin spune-i ca te simti apropiat de ea si daca te intreaba in ce fel spune-i ca o placi(iubesti)...vezi cum reactioneaza... daca schima subiectul nu e interesata iar daca zambeste sau tace BRUSC poate simte si ea ceva.Si dupa intreab-o daca vrea sa fie cu tine happy
Sper ca te-am ajutat! Succes!