| BULANGIU96 a întrebat:

Cum sa-i spun unei fete de la mine din clasa ca imi place de ea?
Ce "formulare" ar trebui sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| Larisa_3441 a răspuns:

Buna!
Deci in primul rand nu exista"formulare"in dragoste si iubire vine totul de la sine poti sa te pregatesti si o saptamana sa ii zici si cand esti la locul faptei te blochezi. Dupa ore cand o vezi ca nu mai e cu nimeni o opresti putin si ii spui :stii eu te plac si poti sa ii oferi o floare dar sa nu te blochezi nu sunt niste cuvinte magice cu cat zici mai improvizat suna ca esti mai indragostit! SUCCES

3 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Ii pui o intrebare:
Fata, esti google?
Daca raspunde nu:
"ba da, esti, ai tot de ce am nevoie"
Daca raspunde da:
"opreste cautarea, m-ai gasit"

| IULY991 a răspuns:

Acum trebuie sa ai si tupeu, vorbesti o data esti fericit toata viata. Dai o floare micuta (trandafir) daca tie rusine

| 9 PM a răspuns:

Cea mai buna metoda ar fi sa ii arati ca iti place. Fa-i complimente, ajut-o atunci cand are nevoie, iar dupa putin timp, in functie de reactia fetei ai putea sa ii sugerezi subtil ca iti place de ea si ca ai vrea sa iti fie prietena.
Bafta!