| reych75heaven a întrebat:

Vreau sa-i spun unei fete de care imi place daca vrea sa faca........cu mine cum ar trebui sa-i spun?

Răspuns Câştigător
| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Daca ea te place se va rezolva usor. Mergeti intr-o camera si incerci sa o saruti... daca ea nu te respinge atunci e clar ca vrea.Depinde de la relatie la relatie. Dai frau liber imaginatiei. Pe fete nu le farmeca baietii care vor sex direct. Am pritene care dupa 2 ani de relatie au facut sex. Nu din prima! Fetele nu mai au asa mare incredere in baieti.

| reych75heaven explică (pentru ThePerfictionIsADream):

Pai,nu suntem impreuna dar suntem foarte apropiati oricum tanks pentru raspuns

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Du-te la centură, scoți banul și te rezolvă cum vrei tu!
O prietenă dacă ai, trebuie să o respecți, dragostea fizică vine de la sine nu cum să-i ceri.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci la fapte... daca te respinge inseamna ca nu vrea, daca nu se opune dai bataietongue, sincer ar fi cam ciudat sa te duci in fata ei si sa-i spui ''Vrei sa faci s*x cu mine ''.Nu crezi.happy
?

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Intr-adevar fetele nu mai sunt cuminti in ziua de astazi, dar asta nu inseamna ca se la din prima, nu poti sa-i spui:"Da-mi!" straight face
Ia-o cu binisorul, cu vorbe, spune-i ca o placi mult si ca ai vrea sa fi cu ea, intreab-o daca vrea sa faca "o nebunie", "prostioare", trebuie sa fi destept si s-o duci cu zaharelul, iti va iesi!winking Bafta! Funda?

| vivigreen a răspuns:

Ce inseamna pentru tine sex'ul mai exact. Adica pentru o fata e mai greu decat pare sa-si piarda virginitatea si sigurpentru prima data vrea ceva mai special, nici o fata nu ar vre orice baiat, vrea unul special care sa o trateze special. Daca sunteti impruena si are incredere in tine ok, dar daca nu... nu merita sa-i faci asta

| reych75heaven explică (pentru vivigreen):

Nu prea mai este virgina si oricum nu-s obsedat doar ca intre prieteni

| vivigreen a răspuns (pentru reych75heaven):

Pai atunci, da-i bataie, dac anul e virgina se schimba treaba deoarece nu o sa mai aiba dureri si prima oara e deja consumata deci daca ea vrea, nu-i problema

| Darcklight a răspuns:

O intrebi pur si simplu daca vrea!

| MARgOSHA a răspuns:

Mai bine nu-i spune dar demonstreazai prin fapte ca vrei asta.ea daca va fi de acord nu te va ignora...saruto,mingaio eu mai stiu ce...tot de genul acesta si daca si ea te va vrea va continua ce ai inceput tu