| valentina1510 a întrebat:

Daca imi place de un baiat din clasa mea, ar trebui sa ii spun sau sa rabd in mine?

Răspuns Câştigător
| CrissxCriss a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu.Sa te gandesti daca si el simte ceva pentru tine te macina.Eu zic sa-i spui pentru ca poate si el te place si o sa fi fericita iar daca nu vrei sa-i spui urmareste-l sa vezi daca si el se comporta diferit cu tine.
Succes!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spune-i daca nu ai retineri

| Dariusuu a răspuns:

Ori îi spui ori o să regreţi mai târziu.

Tu alegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat s-a i spui s-a i dai de inteles prin comportament gesturi priviri, etc si vezi cum reactioneaza daca te place iti va rasunde la fel!

| Raspunzatorul25 a răspuns:

Daca-l iubesti asa de mult, spune-i pentru a afla daca si el te place, dar dac nu-l placi chiar asa de mult nu are rost.

| CristinaDia a răspuns:

Depinde cat de mult il cunosti. intra cu el in vorba pe mess/facebook. Vezi daca aveti ceva in comun happy. Poate o sa-si dea seama singur ca iti place de el.