| ioana2200 a întrebat:

Cum sa iau legatura cu un baiat de care imi place si care cred ca si el ma place?(mi-ar placea sa aflu si parerea unor baieti)

4 răspunsuri:
| MonterDoc a răspuns:

Cel mai bine e sa vorbesti fata in fata cu el. ii va da mai multa incredere in tine decat daca ar citi un mesaj.winking

| Jonny007 a răspuns:

Intreaba-l, sunt baiat si-ti spun din experienta.
Mie mi s-a intamplat de multe ori sa plac fete si ele sa ma placa pe mine si sa-mi fie rusine sa vorbesc cu ele, iar dupa ceva timp sa aflu de la prieteni ca si ele ma placeau dar le era rusine sa vorbeasca cu mine.
Daca si respectivul e ca mine, e mai bine sa intri in vorba cu el, nu-ti fie rusine, in afara de a spune nu altceva nu poate sa-ti faca.
Succes si toate cele bune!

| johnyjohny a răspuns:

In aceeasi problema ca JonnyQ mai bine intreaba-l.

| valistyle a răspuns:

Intreba-l fata in fata daca vreti sa fiti impreuna asa poti afla daca te place sau daca nu il intrebi direct daca te place ca doar nu o sa se intample o nenorocire si daca nu este asa stai linistita,, pierzi acum unu dar mai sunt 5 dupa colt". MULT NOROC!