| anonimaa a întrebat:

Buna TPU...am o problema mai naspa! sa va explic sigh
am fost in concediu de o saptamana unde m-am imprietenit foarte bine cu multi si asa am ajuns la o gasca de vreo 10. mai eram doar eu cu o fata si in rest numai baieti. din acei baieti, inca din prima zi, unul se purta mai frumos cu mine desi avea iubita, iar cu cealalta fata se purta frumos un baiat superb. cu el faceam numai prostii [nu va ganditi la altcevalaughing] si ne distram super bine impreuna dar...totul ia alta culoare cand ajung acasa si aflu ca lui nu ii placea de acea fata si el afla ca mie nu imi placea de baiatul care se purta frumos cu mine. mai mult! aflu ca lui i'a placut de mine...si ideea e ca si mie mi-a placut de el si stiu ca imi mai place.
el e din bacau si eu din prahova...nu se pune problema de o relatie dar. ceva tot nu se leaga.
fata acea [careia ii place de baiatul de care e vba] imi zicea ca lui ii place de ea [mai cu subinteles, dar se deducea] insa el neaga tot.
cred ca vrea sa'l placa cat mai multe fete sau ce? arata foarte bine, este mai timid dar, cu mine nu este asa dar nu inteleg ce joc joaca.
Sfaturi?
Multumesc!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai fost în concediu înseamnă că eşti peste 18 ani şi poţi gândi singură!
Unii plac pe alţii, altora nu le sunt în plac iar multora nu le pasă.
Sfaturi?! Analizează problema la rece că doar nu te-ai şi îndrăgostit de el.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca nu se pune problema de o relatie, nu inteleg de ce iti mai bati capul cu el!
Oricum, nu cred ca e usa de biserica si daca iti cunosti bine amica nu cred ca ar minti in legatura cu cine pe cine place!

E alegerea ta dacao sa va ''bateti'' pe el! Merita?!