| anonim_7176 a întrebat:

am o intrebare pentru baieti! Cind va place de o fata cum o tratati sau va comportati cu ea? Cum pot sa aflu daca un baiat ma place?
multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| Basel a răspuns:

Pai eu
daca plac o fata clar ca pentru mine e in centrul atentiei.
intotdeauna vorbesc mai mult cu ea ii zambesc o fac sa rada
o mai iau in brate ii arat afectiune
asa se comporta um baiat care place o fata crede-mawinking

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu o tratez ca o persoana obisnuita, nu ma dau la ea deloc ci stau si vorbesc cu amicii mei, daca vrea sa imi zica ceva bine daca nu sa se duca undeva.

| ValentinP a răspuns:

Pai eu incerc sa vorbec cu ea mereu, sa o fac sa rada, sa fiu dragut cu eathinking pana la urma imi spune ea ca ma place de obiceibig grin

| cristina_4433 a răspuns:

Trebuie sa o tratati cu respect sanu o mintiti si sa o iubiti