| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii arati sau sa ii spui unui baiat ca il placi?

6 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Ii arati prin comportament.
Il privesti mai mult ca pe ceilalti baieti.
II zambesti.
Eventual il poti saluta cand treci pe langa el.
Cam astea sunt lucrurile care trebuie sa le faci.
Daca te place va lua masuri.
Daca nu...trebuie sa accepti si sa-ti indrepti privirea spre alt baiat.
Te pup!

| FRE3wILL a răspuns:

Esti femeie, nu ai nevoie decat sa ai incredere in simturile tale

| HueyFreeman a răspuns:

Cu gura, dar sa te si ti de cuvant.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nimic special, fa ceea ce simti, vorbeste cu el, zambeste daca e dragut cu tine, fa-i complimente daca situatie o cere, nu regiza nimic, poarta-te normal, si cu siguranta va observa asta

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Intai da-ti seama ce fel de baiat este nu te lega la cap fara sa te doara, una doua vreti sa-i aratati lui pulix ca il placeti, vedeti in ce mediu se invarte, cu ce gen de oameni socializeaza, el normal ca se uita la curul tau ca doar asta isi doreste, nu? baga-l la cerceta si pe urma vezi daca merita sa deveniti amici

| Lucy26 a răspuns:

Pur si simplu..intri in discutie cu el ca sa va cunoasteti mai bine apoi ii zici simplu ...curaj!