| DiiDuu a întrebat:

Cum poti sa ii arati unui baiat ca il placi fara sa ii spui si fara ca, ceilalti sa isi dea seama? thinking

6 răspunsuri:
| lexzor a răspuns:

Iesi in evidenta. Incearca sa nu fii directa dar nici perversa... fara suparare. Trebuie sa fie prost sa nu observe ca il placi. Apropo, daca el ti-a spus ca sunteti doar prieteni, ar fi bine sa continui, te vrea laughing

| DiiDuu explică (pentru lexzor):

Deci trebuie sa ies in evidenta... si daca nu reusesc,.

| h3r a răspuns:

Aia nu, aia nu, aia nu!
Atunci cum mai vrei să-și mai dea saracul seama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Comunici cu el, îi arăţi respect.
Te pup!

| HaLoGeNNN a răspuns:

Mai bine ii spui direct.

| amalia025 a răspuns:

Buna!
Parere mea e ca tu sa nu i spui in mod direct ca -l placi.
Dar poti alege sa te faci inteleasa...adica cel putin sa i dovedesti prin niste lucruri{dar sa nu fii foarte evidenta}!
Incearca sa fii acolo unde e si el...dar ti am zis,cu diplomatie, pentru ca altfel dai in alta extrema!
Asta ca sa l faci si pe el sa te placa, nu stiu ce sa te sfatuiesc, pentru ca lucrul asta, nu il poti impune, trebuie sa vina de undeva.din suflet!
Dar daca stii cum sa l atragi, iti garantez ca l vei castiga!
Bafta!