| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa ii arati/spui unui baiat ca il placi? big grin
Funda!

Răspuns Câştigător
| BlackMan a răspuns:

Uita-te in ochii lui si zambeste. 4-5 secundebig grin

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Te comporti frumos cu el, ii zambesti, il strangi in brate, il tii de mana

| ionica56 a răspuns:

Mia plaku primul raspuns acela merita funda.happy

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Te duci si ii spui direct, fara invaluiri si tampenii de genu`. Doar "te plac"happy

| Psihologul a răspuns:

Multi ar spune sa ii spui direct.
Eu spun sa petreci cat mai mult timp cu el ca sa ii dai de inteles incet incet ca il placi. Nu-l brusca ca s-ar putea sa te respinga si sa te creada o disperata.
Asculta-i problemele si incearca sa te apropii de el, ca sa te placa intr-un final si el.

Totul va fi bine.

| idanna a răspuns:

Ii spui simplu.imi place tricoul tau, e super misto dar mai mult imi place purtatorul lui

| disturbedx a răspuns:

Il iei deoparte si ii spui direct TE PLAC! (daca esti directa). 2: daca nu vrei sa ii vorbesti desemnezi un prieten sa o faca subtil, sau o foita care sa ajunga subtil la el. de aratat, isi da el seama crede-ma. SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ii greu sa-i spui unui biat? uite asa? si
sa-i spui ca iti place de iel sau sai scrii o scrisoare?