| dragonfly03 a întrebat:

Cum sa ii organizez ziua perfecta de nastere iubitului meu? va rog frumos cateva sfaturi

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

O petrecere surpriza ii suni prieteni lui ii inviti la ziua lui si le zici ca este vb de o petrecere surpriza, ii faci un tort frumos si te duci la el cu tortul si ii canti la multi ani apoi ii spui cat de mult il iubesti si cu siguranta ii va placea

4 răspunsuri:
| leoaica_1036 a răspuns:

Il astepti in lenjerie intima...asta daca ai peste 18 ani!

| KellyK13M a răspuns:

Iti dau eu sfat dar spune-mi ce gen ii place gothic e rocker, punker?

| KellyK13M a răspuns:

Poti sa ii chemi prietenii si ii poti da un tort : http://www.flickr.com/photos/rebeccascakes/3300363418/

| dragonfly03 explică:

Parkouristtongue mai punktongue