| DeeDee_4511 a întrebat:

Mesaje pentru ziua de nastere a iubitului?love struck. Ceva frumoosbatting eyelashes. Fundita pentru cel/cele mai frumos/frumoase:*!

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Buna pai scrie-i tu ce vrei sa fie scris d etinelove struck pentru ca conteaza ce scrii tu nu ce sa iti zcem noi scrie-i tot ce simti tu ca vrei sa ii scrii:*

bafta si iubitzi'va mt>big grin

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Si------Poate intr-o zi, i-ti va fi dor de mine. Pa si La Multi Ani iubitului tau. Pa

| Aisha a răspuns:

La multi ani, comoara sufletului meu! Sa traiesti 100 de ani, verde ca bradul, mandru ca stejarul iar in drumul vietii tale sa ai parte numai de flori parfumate si frumoase precum dragostea, fericirea, sanatatea, intelegerea, simplitatea, simpatia, cariera, libertatea si familia! Iti urez tie, care esti primul si ultimul meu gand din zi si din noapte, tot binele din lume, noroc cu carul, sa ajungi in Top Capital devreme ca sa te poti bucura de bani cat mai mult timp si toate visele si dorintele sa ti se indeplineasca mult mai devreme decat poti spera!
Mie imi place asta... Funda...confused