| blackisthenewblack a întrebat:

Cum sa organizez o zi de nastere perfecta? (ziua mea ) Imi dati niste ideeeiii? dau Fundaaa!

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Cine ar veni la o petrecere organizată de tine?

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Poti sa o organizezi acasa cu prietenii tai si familia, sa ascultati muzica, sa va uitati la un film, sa desenati, sa vorbiti despre baieti si lucruri din acestea.sa comandati pizza, luati suc, stati pe facebook.Un fel de petrecere in pijamale.
Dar puteti sa mergeti si mall, sa vedeti un film, sa mancati si sa va distrati.
La multi ani!
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| Beccaaa a răspuns:

-Poti sa iti inviti prietenii in oras, sau poti inchiria o pizzerie(Nu chiar toata pizzeria, poti inchiria doar 2-3 mese si poti comanda un tort).
-Poti merge la cinema cu prietenii tai.
-Poti face o petrecere in pijamale.
Distractie placuta!
La multi ani!

| BeHappyAndSmile a răspuns:

Depinde cati ani ai si care iti sunt obiceiurile. Poti sa iti inviti cativa pr 3, 4, 5...100 cati vrei tu si sa mergeti intr-un PUB, la film, la pizza sau sa ii inviti la tine ( daca nu te deranjeaza prezenta parintilor). Eu as alege sa ii duc intr-un PUBlaughing

| brianafrumoasa a răspuns:

Ziua da nastere perfecta:
- film de groaza
- concursuri (cu sacul, )
- machiat
- bataie cu perne
- bataie cu apa (baloane cu apa sticle furtunul)
- adevar sau provocare