| anonim1928 a întrebat:

Cum sa ii spun celei mai bune prietene ca o iubesc? Ziceam ca nu o sa poata fi nimic intre noi de genul asta pentru ca poate stricam o prietenie dar ne intelegem foarte bine si chiar vreau sa fiu cu ea.

2 răspunsuri:
| ingerinaripat a răspuns:

De ce nu o întrebi dacă te place?

| MadyMdyy a răspuns:

Nu stiu ce sa spun dar sunt de parere ca nu ar trebui sa incerci sa strici o prietenie deoarece tu te simti atras de ea din cauza ca ea te intelege ii poti povesti anumite chestii dar daca ar fi iubita ta oare ar mai fi la fel?, iar daca v-ati despartii ai pierde aceasta prietenie