| indragostit1417 a întrebat:

Cum sa i spun celei mai bune prietene ca o iubesc mai mult decat ca prietena, adica simt cv mult peste? Nu sunt deloc emotiv dar poate primesc niste idei happy? P.s eu am 14 ani ea 17 happy

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

E mare pentru tine.straight face

| SkyPilot a răspuns:

Declaratiile directe nu merg, risti sao pierzi. Fa-o sa simta acest lucru. Un trandafir rosu este un mod simplu de a-i tansmite mesajul.

| MskDesign a răspuns:

Ii spui si gata!
Daca nu o vei face, vei trai cu regretul ca nu i-ai spus! Daca te va refuza, nu va fi un capat de lume.