| Albinuțăă a întrebat:

Cum sa ii spun unui baiat ca tin la el f mult si ca imi place de el? si sa il atinga la inima cuvintele? fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| gill8513 a răspuns:

Mergi si ii spui... poate sa spuna DA sau NU. Oricum ai sanse mai mari daca ii spui decat daca nu ii spui. Daca cineva iti spune ca el trebuie sa faca primul pas, trebuie sa stii ca regulile s-au mai schimbat.de multe ori si noi barbatii asteptam sa ni se spuna nu doar sa spunem...winking

7 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Nu ii spui. laughing Cel mai mare bine pe care poti sa il faci relatiei e sa nu dai "asigurari" tot timpul, sa lasi o unda de incertitudine.Asta doar daca esti capabila sa ai o relatie ff faina si exploziva.

| Miauti a răspuns:

Baga un cutit in inima sa vezi cum ajung cuvintele la inima.

In general la baieti nu merge cuvinte dulci (in afara daca e cocalar) poti sa ii spui ceva simplu "tin la tine mult, daca sti asta inseamna ca nu tr sa mai specific si alceva "

| cLeILa a răspuns:

Pai te duci si ii spui ca te urasc di toata inima mea,ne vedem pe lumea ceallta impreuna, poate acolo veti fi impreuna, mai stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bebe eu te sfatuiesc ca sa ii spui in fata s sa nu mai ascunzi sentimentele fata de el. daca vrei ca sa mai vb iti dau id-ul meu "frumusiq_foq" tonguetonguetonguetonguetonguetonguetongue::X:X:X:X:X:X:Xtongue

| ahilles a răspuns:

Spune-i cu cuvinte frumoase dar sa nu pari disperata
gandeste din imp la ce vrei sa ii spui

| bolly a răspuns:

Pai. eu zic asa.:d
Cel mai bine e sa mergi la el si sa ii spui:
-Heii! Vreau sa-ti zic ceva si vreau sa stiu daca e si reciproc.
Si ii spui. si daca incepe sa rada sau sa isi bata joc de tine. las-o balta. inseamna ca nu te placeoh go on. Am patit-o si crede-ma nu e deloc placut :d
Asa ca multa bafta. ia-ti inima in dinti si spune-i. ce poate merge rau?:d

Nimic. love struck
Bafta:*

| any_3871 a răspuns:

Ii explici cu incetisorul precum ar fi :
incepi asa
stii imi placi forte mult si as vrea o relatie un pic mai serioasa cu tine
daca vrei poti sa scoti din plan o relatie mai serioasa
sper sa te descurci bine succes sa ai fericire linga persoana indragita