| hannahm123 a întrebat:

Este un baiat care am impresia ca ma place si nu stiu daca e adevarat sau nu laughing deci am nevoie de parerile voastre pentru ca prietenii spun ca e adevarat doar ca sa ma simt bine laughing asa deci baiatul respectiv cand ma vede pe strada se uita la mine insistent si daca se intampla sa vorbeasca cu prietenii in acelasi timp se balbaie si isi uita cuvintele, la scoala se uita la mine cand ma vede pe coridor sau altundeva iar atunci cand ies el e jos si asteapta pe cineva dar cand plec din curte si ma uit inapoi nu il mai vad, dispare thinking incearca mereu sa ma atinga adica pe maini ceva gen sa ma dea la o parte laughing si vorbeste cu mine si uneori imi cere ajutorul... Voi ce parere aveti? ma place sau doar vrea sa fim prieteni?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si-ar fi dorit o relatie amicala, nu s-ar fi balbait.Ar fi comod si ar avea o stare 'normala'.
E clar ca ceva se petrece cu el.Ori urmareste ceva (ma uit la prea multe filme de groaza+actiune), ori tipul chiar te place! Daca-l placi si iti doresti o eventuala intalnire cu el, da-i de inteles ca-l placi.Cum? Zambeste-i,''raspunde-i'' la priviri,trateaza-l special, fii tandra si, poate, va prinde curaj si te va invita la o plimbarica, un suc.

O seara placuta!

1 răspuns:
| 69AnonimuS69 a răspuns:

Eu ca baiat iti zic ca daca o fata m-ar placea, cel mai bine ca sa-mi arate asta ar fi sa ma ia de gat si sa ma sarute. Incearca si tu pe cine placi happy