| VanessaVaneeXo a întrebat:

Cum sa ii spun unui baiat ca vreau sa ne despartim cat mai frumos?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Ii spui ca nu vrei sa il ranesti dar e mai bine sa incheiati acest capitol din viata inainte ca ambii sa suferiti mai mult, ca nu sunteti compatibili si nu are rost sa va mai chinuiti sa pastrati aparentele, puteti ramane amici dar mai mult nu mai este posibil

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| euAdelina a răspuns:

O sa fie mai greu pentru el daca te iubeste sa accepte ca tu te-ai despartit de el ca sa nu-l ranesti sau daca stie ca tii la el. Mai bine arata-i ca nu-ti pasa si asa se va inpaca ma irepede ci ideea.

| vandersar a răspuns:

Spune ca nu va potriviti