| paulmm2 a întrebat:

Cum sa ii zic la o fata ca o iubesc?
Si vreau sa o intreb si daca vrea sa fie cu mine.

Răspuns Câştigător
| Lylly a răspuns:

Ooo, ar fi foarte bine daca ai putea sa o iei la un separeu si sa ii spui ca iti place foarte mult de ea si ca ar dori sa incerce o relatie cu tine.

Daca esti o persoana timida cred ca ar trebui sa te interesezi de numarul ei de telefon sau sa vorbesti cu un prieten comun.Sa vorbeasca cu ea si sa ii explice ca tu chiar ti foarte mult la ea.

Succes!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întâi cere-i prietenia și apoi îi spui că o iubești, în caz contrat o speri și fuge mâncând pământul!
Pa, pa.

| StillLoveU a răspuns:

Pai nu poti sa ii zici din prima ca o iubesti. e mai bine sa vezi dk vrea sa fie cu tine si dk accepta asteapta o perioada si abia apoi sa ii spui. in felul acesta nu o vei speria.
multa bafta :*

| mygirllady a răspuns:

Prima data cerei prietenia, lasa timpul sa treaca, nu te grabi cu cuvantu Te iubesc! fetele sunt mai dificile, daca le spui de la inceput te iubesc, nu o sa te creada si risti sa se desparta de tine. Asteapta sa treaca un timp, las-o si pe ea sa simta tot acelasi lucru, sa fie mai atasata de tine, si spune-i atunci.mult succes!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg cum iubesti pe cineva si nici macar nu sunteti sau ati fost impreuna.
prima data intreab-o daca vrea sa fiti impreuna.

| DirectX a răspuns:

Pai in primul rand intreab-o daca vre-ti sa fiti prietenii. SI dupa aceea ii spui ca o iubestii