| Spoorky a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti cum imi intreb o fata daca vrea sa fie cu mine daca o intreb mi-e frica deun refuz ce sa fac?

11 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Pai vezi de ce ti-e frica mai tare:sa o intrebi sau sa primesti un raspuns negativ...La urma, alegi frica cea mai mica!

| AnonimA a răspuns:

Buna pai mergi la e ao scoti la plimbare si incerci sa o saruti daca te lasa sarut-o daca nu intreab-o Vrei sa fi cu mine? Simplu fara s iti fie rusine si daca te refuza o intrebi de ce si incerci sa ii explici ca iti place mt de ea si ii spui ca nu trebuie s aiti dee un rasp pe loc poate s ase mai gandeasca si sa iti spuna dupa aceea si daca spune NU ...Atunci nu mai insista tongue

Bafta

| effect a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa o cunosti foarte bine pe fata aia ca sa ii ceri prietenia
Deci mai intai incearca sa vorbesti mai mult cu ea,sa o cunosti mai bine, incearca sa gasesti subiecte ok, care sa ii placa si ei
Dupa care daca vezi ca va intelegeti bine poti sa ii ceri si prietenia
Daca o intrebi fara sa o cunosti vei primi sigur un refuz :-)

| MrsDraculescu a răspuns:

Incercarea moarte n-arewinking

| 2dmv a răspuns:

O intrebi direct ca doar e vorba aceea:ce o fi, o fi!

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Mie imi place foarte mult de o fata si nu stiam daca ma place daca nu ai curaj in fata sa-i spui asa spune-i pe mess spune-i co placi foarte mult si daca vrea sa fie cu tine sper ca tu sa ai noroc, mie mi-a zis ca nu-s genu ei naspa e ca ea e genu meu fata perfecta bft.

| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

1.Fii tu insuti!
2. uite ce fel de fata e (eventual o cutie de ciocolate sau bomboane)
3. daca te refuza cerei o a 2 sansa daca nu tio da NU FI LAS!

| GeorgeRadu a răspuns:

Cel mai simplu mod e acesta consider eu. Sarut-o, daca iti raspunde la sarut de place, daca nu cu siguranta iei o palma ce mai... happy

| butterflyyy a răspuns:

Auzi da tu esti fata sau baiat?

| Spoorky explică:

Sunt baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o s-o intrebi nu ai nimic de pierdut, oricare ar fi raspunsul ei, macar esti impacat cu gandul ca ai incercat.
Bafta!