| vlad24tm a întrebat:

O iubesc si nu stiu cum sa eu spun si vreau sa o intreb daca vrea sa fie cu mine si caut raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| Adyna_2391 a răspuns:

Buna! Ce pot eu sa iti spun este ca esti baiat si trebuie sa ai initiativa...nu mai fi timid pentru ca nu obtii nimic cu timiditatea, din contra poti pierde fata pe care o iubesti in caz ca apare in peisaj alt baiat care e mai indraznet...nu mai sta pe ganduri.BAFTA!

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, daca o iubeti, lasa timiditatea la o parte, si caut-o, vb frumos cu ea, cucereste-o, convinge-o ca tu esti pers indicata pentru ea, succes...

mira
| mira a răspuns:

Daca nu esti sigur de reactia ei, incearca s-o interesezi la inceput cu discutii, probleme de care stii ca este ea pasionata.Cauta pretexte.

| ing. a răspuns:

Vlad24tm, intreab`o daca te place. Spune`i ce simti pentru ea.Incearca sa fii cat mai sincer si sa nu fii insistent. Daca n`ai curaj, intreab`o prin sms sau pe messenger, poate ti`e mai usor.
Nu stii cum sa ii spui? Cam asa.'Buna. Mie imi place de tine, te consider foarte speciala si as vrea sa te intreb daca vrei sa fii cu mine' sau ceva in genul.smugCuraj! Daca nu, alt mod simplu, intreaba o prietena/prieten de`al ei ce parere are despre tine.smug
O sa reusesti. Daca o placi, te place, e perfectlove struck.

| vlad24tm explică:

Ms mult pentru raspunsuri miau fost de ajutor

| Mitss a răspuns:

Mai Vlad ...esti baiat sau ce? Spune-i pur si simplu, fata in fata sau printr-un sms.
Si daca si ea te place iti va raspunde.
O alta varianta ar fi sa intrebi pe cineva care sa fie prieten cu ea.
Sper sa iti impartaseasca sentimentele:*! si eu sa primesc o funditahee hee!

| pisiC a răspuns:

Asteapta un moment in care o vezi mai plictisita si ii zici...sti pai si eu sunt plictisit...``nu ai vrea sa ne plictisim impreuna?``smugsmugsigur va merge big grin...bft`:Xsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu spune-i pe mess! cine ii?smug:devil)
sau nah face to face

| andra_7731 a răspuns:

Intreab-o daca te place si ea asteapta asta crede-ma eu as vrea ca si baiatul de care imi place sa isi faca curajtongue

| nicker a răspuns:

Cel mai bine este sa i-o spui in fata.

| denii_2848 a răspuns:

Estii baiat tongue
ori pe mess
orii face to face