| XyYx a întrebat:

Cum sa il alint pe al meu iubit? Fara mistouri va rogbig grin

17 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Fără Nici un fel de mişto Te Sfătuiesc Să o laşi balta cu alintăturile in privinţa iubitului tău! Dacă ţi e nu ţi vin din Suflet nişte cuvinte frumoase cu care să ţi alinţi iubitul mai bine nu mai face cu ajutorul altora!

| XxBlueRosexX a răspuns:

Bebe (Baby)
Bibi
Iubi
Pui(Puiut, Puisor)
Amore
Pisoi
Nasuc
Ingeras
Sufletel
Corazon(Iminoara, Inima)
etc...sa va tina Happy Holiday

| mrjohanys a răspuns:

Poti sa il alinti de ex:
esti prea bun prea ca la tara

| Dariusuu a răspuns:

Iubitule, soare, puiuc, frumosule.

Si ar mai fi...

Sa va tina!

Sarbatori fericite

| XyYx explică (pentru Dariusuu):

Multumesc happy Sarbatori fericite si tie!

| blueheart a răspuns:

Hei! Cand iubesti cu adevarat alinturile vin de la sine. Nu trebuie sa cauti ceva anume, doar sa-i spui ce simti tu. happy

| Different69 a răspuns:

Bondarel

| Pappi a răspuns:

Ursuletz, ingeras, bebe, iubire, iubi, pitik, etc. Oricum i-ai zice o sa ii placa pentru ca vine de la tine

| Sophie7 a răspuns:

Alintă-l cum îţi vine pe moment. big grin
Eu pe iubitul meu îl alint în fel şi chip laughing iubi, pufu, pisi, pisoi, maimu, (alte specii de animale laughing ), little prince, sweetheart, sweetie, love, iubire, iubitule, sufletel, etc. big grin

| iona98 a răspuns:

Buna happy.
Poti sa ii zici : iubi, pui, nasuc, ursulet, gandacel laughing, bebe, pisoias, ingeras, scumpi ...cam atat stiuhappy

Iubiti-va mult si sarbatori fericite!

| XyYx explică (pentru iona98):

Mersi big grin

| XyYx explică (pentru XyYx):

Sarbatori fericite si tie!

| newname95 a răspuns:

Incearca sa gasesti un alin care sa fie al vostru:X nu : pui, iubi, etc... ceva ce va leaga pe voi.

De ex lu preitena mea ii spun kinder, pentru ca e mai mica decat mine si este la fel de dulce ca el

| Gynel a răspuns:

Duracell

| sukarloveea a răspuns:

Poti sa il alinti de ex. Pisoias Bobocel Ingerasul meu Sufletel love struck sunt etc. alinturi si in plus oricum l-ai alinta nu cred ca vreo unul o sa il deranjeze...normal asta daca te iubeste sincer si devotat

| XyYx explică (pentru sukarloveea):

Multumesc pentru ideihappy

| Liliii96 a răspuns:

Matzu ......sau bittzihee hee